Zakład Pogrzebowy "Memento" Jabłonka

Wierni tradycji…

Profesjonalne podejście, dyskrecja, troska i osobiste wsparcie w trudnych chwilach.

Zakład pogrzebowy Memento powstał w 2012 r.w Jabłonce. Dbając zawsze o jak najwyższy komfort klientów, przykładamy wielką wagę do tego, aby służyć empatią, współczuciem i zaangażowaniem. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak bolesna może być śmierć bliskiej osoby, dlatego chcemy do każdego podejść indywidualnie. Dzięki takiemu podejściu możemy zagwarantować profesjonalne usługi pogrzebowe. Jesteśmy przekonani, że spełnimy wszelkie oczekiwania związane z ceremonią pogrzebową.

Usługa Pogrzebowa Jabłonka

Zakład pogrzebowy Memento oferuje najwyższej jakości usługi pogrzebowe, które świadczymy na terenie całej Orawy i Podhala. Nasz wykwalifikowany i rzetelny personel zapewni Państwu pełne zadowolenie w zorganizowaniu ostatniej drogi w taki sposób, aby jak najpełniej oddać cześć, pamięci Osoby Zmarłej.
Jeżeli z jakichś powodów nie możecie Państwo przyjść do zakładu pogrzebowego, nasz pracownik uda się pod wskazany adres, aby u Państwa załatwić wszelkie formalności związane z ceremonią.  Zachęcamy również do sprawdzenia zakładki Porady

Biuro zakładu pogrzebowego Memento mieści się w Jabłonce przy ulicy Krakowskiej 12. Rozumiejąc, że najlepszym sposobem załatwienia sprawy w tak trudnym czasie jest zwykła rozmowa, dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

tel:+48 603-441-881 
tel:+48 661-073-020

Zakład_pogrzebowy_memento_Jabłonka_Budynek_Biuro

Telefon całodobowy:

+48 603-441-881 ; 

+48 661-073-020

E-mail:

 palenikuslugipogrzebowe@poczta.fm

Lokalizacja

Zakład Pogrzebowy Jabłonka Memento 

Ul. Krakowska 12
34-480 Jabłonka

Poproś o kontakt: